Partnerstwo jest dostosowane do potrzeb organizacji regionalnych w zakresie organizacji bezpieczeństwa

Asbis nawiązuje współpracę z D3 SECURITY

LIMASSOL, CYPR – 24.11.2020 – ASBISc Enterprises PLC, dystrybutor Value Added, ogłosił dzisiaj, że dołączył do programu partnerskiego kanału D3 jako dystrybutora w regionach Europy Środkowo-Wschodniej i byłego ZSRR. W ramach tego partnerstwa ASBISc Enterprises PLC będzie wspierać dystrybucję platformy NextGen SOAR firmy D3 Security, znanej z zaawansowanych funkcji orkiestracji bezpieczeństwa, automatyzacji i odpowiedzi (SOAR) z w pełni osadzoną macierzą MITER ATT i CK. 

Partnerzy odgrywają kluczową rolę we wprowadzaniu najlepszych możliwych rozwiązań bezpieczeństwa na rynki światowe. ASBISc Enterprises PLC, ze swoją długoletnią obecnością na rynku, wiedzą techniczną i siecią partnerów, jest dobrze zorientowanym partnerem dla D3 Security, rozszerzając swój globalny zasięg.

Wykwalifikowany zespół specjalistów technicznych i menedżerów sprzedaży ASBIS jest gotowy wspierać integratorów systemów, dostawców usług w chmurze oraz klientów korporacyjnych z Europy Środkowej i Wschodniej oraz krajów postsowieckich w doborze optymalnego rozwiązania dla rosnących potrzeb w zakresie zagrożeń cyberbezpieczeństwa.

„D3 NextGen SOAR zapewnia ASBIS skalowalną nową technologię, która uzupełnia nasze portfolio i tworzy liczne scenariusze rozwiązań o wysokiej wartości” – powiedział Marek Horyl, dyrektor ds. Marketingu produktów, ASBISc Enterprises plc. „Nasza firma jest gotowa wejść na rynek SOAR z najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, wysoko ocenianym przez firmy Gartner, Frost & Sullivan, EMA, SINET i KuppingerCole”.

Jako pełna opcja dla wielu dzierżawców, D3 Security umożliwia sprzedaż na rzecz MSSP / MDR / SP za pomocą zindywidualizowanych podręczników, SOP, pulpitów nawigacyjnych, integracji, kontroli dostępu i opcji językowych. Partnerzy handlowi ASBIS, dzięki produktom D3, zapewnią swoim klientom szeroki zakres usług w zakresie wykrywania zagrożeń, reagowania na incydenty, orkiestrację i automatyzację, integrację i optymalizację SOC, przepływ pracy między przedsiębiorstwami, współpracę między SOC, prywatność, oszustwa, dochodzenie w sprawie naruszenia i incydenty /Zarzadzanie sprawą.

„W dzisiejszym obszarze cyberbezpieczeństwa SOAR jest filarem systemów bezpieczeństwa, które mogą skutecznie i niedrogo zarządzać zagrożeniami” – powiedział Stephen Cunningham, dyrektor wykonawczy Channel Partnerships w D3 Security. „Jako najnowszy dodatek do portfolio zaawansowanych rozwiązań ASBIS, platforma NextGen SOAR firmy D3 przyniesie ogromną wartość klientom ASBIS”.

Misją D3 Security jest spowodowanie, aby operacje bezpieczeństwa, reagowanie na incydenty i weryfikacja zagrożeń były znacznie łatwiejsze, szybsze i tańsze. Dzisiejszy rynek SOAR stoi przed ogromnymi wyzwaniami związanymi z zarządzaniem cyklem życia podręczników i integracją produktów. Platforma SOAR NextGen firmy D3 Security jest liderem dzięki ponad 260 integracjom produktów oraz interfejsowi o niskiej zawartości kodu / bez kodu, który umożliwia tworzenie, dostosowywanie i skalowanie podręczników i automatyzacji bez rozległych umiejętności Python. D3 Security wprowadził również zakłócenia na rynku dzięki wbudowanej automatyzacji MITER ATT i CK TTP, umożliwiając operatorom SOC pełny obraz poza poszczególnymi etapami ataku.

O ASBIS:

ASBISc Enterprises PLC (GPW: ASB) jest wiodącym dystrybutorem Value Added, OEM i dostawcą rozwiązań IT, IoT, IoT, AI w Europie Środkowo-Wschodniej, krajach FSU i MEA. Firma specjalizuje się w dystrybucji z wartością dodaną (VAD), rozwiązaniach rynkowych B2B oraz dystrybucji produktów ICT od globalnych dostawców. We współpracy z liderami branży IT zespoły ekspertów Grupy konfigurują produkty sprzętowe i elementy oprogramowania, usługi w chmurze i technologie w celu tworzenia preferowanych, opłacalnych komercyjnie rozwiązań. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową firmy pod adresem www.asbis.com

Informacje o D3 Security:

Platforma SOAR NextGen firmy D3 Security jest pierwszą i jedyną platformą „SOAR 2.0" sprowadza sie do automatyzacji procesów response w oparciu o playbooki, automatyczne wzbogacanie zdarzeń o dodatkowe informacje w oparciu o różnorodne integracje oraz strukturyzacja procesów w oparciu o role i tickety ponad 300 zintegrowanych narzędziach z funkcjami proaktywnego reagowania MITER ATT & CK. Bezkodowe podręczniki D3 automatyzują zadania związane ze wzbogacaniem i naprawą, jednocześnie ułatwiając każdemu tworzenie, modyfikowanie i skalowanie przepływów pracy dla operacji bezpieczeństwa, reagowania na incydenty i wykrywania zagrożeń. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę D3security.com.