Sztuczna inteligencja zapoczątkowała nową erę kreatywności i pomysłowości. Obecnie technologie Intel® obsługują niektóre z najbardziej obiecujących zastosowań sztucznej inteligencji w biznesie

INTEL artificial intelligence

Sztuczna inteligencja zapoczątkowała nową erę kreatywności i pomysłowości. Obecnie technologie Intel® obsługują niektóre z najbardziej obiecujących zastosowań sztucznej inteligencji w biznesie, społeczeństwie i badaniach. Od ogromnej chmury po małe urządzenie, Intel przekształca obietnicę transformacyjnego modelu sztucznej inteligencji w rzeczywistość na skalę globalną.

Nasi klienci odnieśli sukces w różnych dziedzinach sprzętu: kamery oparte na VPU oraz FPGA, które zapewniają akcelerację dla szybkich wyników wyszukiwania. Sprzęt i oprogramowanie Intel® umożliwiają rozpoznawanie obrazów, cyberinteligencję, konserwację predykcyjną, zwalczanie oszustw i wiele innych. Od strategii w zakresie danych po wdrożenie w skali przedsiębiorstwa – Intel i nasz ekosystem przyspieszają czas od projektu pilotażowego do wpływu na działalność biznesową dzięki gotowym do produkcji rozwiązaniom, które rozwiązują typowe problemy – niezależnie od branży.

A przed nami jeszcze więcej. Ściśle współpracujemy ze społecznością AI, aby przyspieszyć odkrycia i osiągnąć znaczący postęp w zakresie wykorzystania sztucznej inteligencji w celu zwiększenia wartości naszej pracy i życia, niezależnie od tego, czy chodzi o znalezienie wody na Księżycu, przyspieszenie krytycznych diagnoz medycznych, czy szybsze wykrywanie wad produktów. To jest AI na Intelu.