Najwyższa wydajność i szybkość zawsze i wszędzie dzięki najbardziej zaawansowanej kompaktowej myszy firmy Logitech

Najbardziej zaawansowana kompaktowa mysz firmy Logitech

Firma Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) zaprezentowała nowe myszy  kompaktowe MX Anywhere 3 i MX Anywhere 3 for Mac. Niskoprofilowe myszy przeznaczone dla zaawansowanych twórców, deweloperów i każdego, kto szuka wydajności, mobilności i wygody w dowolnym miejscu pracy. Mysz jest zbudowana w taki sposób, aby można ją było śledzić na praktycznie każdej powierzchni, włącznie ze szkłem.  Wyposażona w kółko MagSpeed nowej generacji, MX Anywhere 3 cicho przewija do 1000 linii na sekundę i automatycznie przełącza się między trybem zapadkowym a hiperszybkim, zapewniając najwyższą precyzję w kompaktowej myszy 

"MX Anywhere 3, najnowszy dodatek do rodziny produktów MX klasy premium, został stworzony z myślą o tworzeniu w tempie pozwalającym na opanowanie wszystkiego, czego potrzebujesz", powiedziała Delphine Donne-Crock, dyrektor generalny ds. kreatywności i wydajności w firmie Logitech. Zaprojektowany, aby usprawnić pracę w dowolnym miejscu i czasie, MX Anywhere 3 jest wygodny i dobrze pasuje do dłoni o mniejszych rozmiarach". 

MX Anywhere 3 łączy się bezprzewodowo w odległości do 10 metrów i oferuje szybkie ładowanie przez USB-C, zapewniając zasilanie do 70 dni po pełnym naładowaniu, a jednominutowe szybkie ładowanie trwa trzy godziny. Podłącz do trzech urządzeń za pomocą technologii bezprzewodowej Bluetooth® lub dołączonego klucza sprzętowego USB Unifying ™ i przełączaj się między nimi za dotknięciem przycisku.

Dostosuj MX Anywhere 3 do swojego specyficznego przepływu pracy, aby móc pracować szybciej z predefiniowanymi profilami specyficznymi dla aplikacji. Sparuj MX Anywhere 3 z MX Keys dla idealnej konfiguracji, abyś mógł naprawdę opanować wszystko, czego potrzebujesz. 

Kluczowe cechy:

  • Przewijanie magnetyczne MagSpeed
  • Wysoka precyzja śledzenia na każdej powierzchni
  • Ruchliwość
  • Ergonomiczna konstrukcja i kształt
  • Wiele systemów operacyjnych
  • Profile specyficzne dla aplikacji i dostosowania przycisków

Kompatybilność:

MX Anywhere 3 działa z systemami Windows®, macOS, iPadOS, ChromeOS i Linux. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac jest zoptymalizowany pod kątem systemu macOS, jest zgodny z iPadem i zawiera kabel do ładowania z USB-C na USB-C dla komputerów Mac.

Dostępność

Logitech MX Anywhere 3 i MX Anywhere 3 dla komputerów Mac będą dostępne w ASBIS na początku października 2020 r.

>>Logitech MX Anywhere 3