AENO Premium Eko Smart LED – komfort i nowoczesny design w ogrzewaniu domowym.

AENO, ceniona i innowacyjna marka urządzeń gospodarstwa domowego, poszerza swoją ofertę inteligentnych urządzeń grzewczych o nowy model: AENO Premium Eko Smart LED. Ten innowacyjny członek rodziny grzejników AENO i tegoroczny dwukrotny laureat nagrody Red Dot Award 2023 – grzejnik AENO Premium Eko Smart – nie tylko definiuje na nowo komfort.

AENO Premium Eko Smart LED wyposażony jest w nowoczesny cyfrowy wyświetlacz LED i 4 przyciski- po prostu spełniamy oczekiwania naszych klientów. Na wyświetlaczu znajdziecie informacje o temperaturze (aktualnej i ustawionej przez użytkownika), przycisk trybu SMART, który umożliwia efektywne i ekonomiczne ogrzewanie, przyciski regulacji temperatury oraz charakterystyczny aluminiowy przycisk zasilania. Jasność ekranu LED jest regulowana, a także można dostosować jasność ekranu LED i przycisków do trybu nocnego, zapewniając komfortowy sen. Automatyczne wygaszanie przycisków i ekranu jest dostępne za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej (domyślnie zawsze włączone).

Dzięki dostarczaniu najnowszej technologii i jakości na najwyższym poziomie w Europie, AENO konsekwentnie zajmuje wiodącą pozycję w branży AGD. Wprowadzenie na rynek grzejnika AENO Premium Eko Smart LED stanowi ekscytujący kamień milowy dla marki, która nieustannie rozwija swoją ofertę, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów w Polsce. Nasze produkty to najnowocześniejsze grzejniki, które łączą energooszczędne ogrzewanie z zaawansowanymi funkcjami sieciowymi.

Przyjazna dla użytkownika konstrukcja zapewnia najlepsze wrażenia i komfort

Projektując grzejniki AENO Premium Eko Smart LED, łączymy doskonały design z funkcjonalnością, oferując inteligentne rozwiązania, które odmienią sposób, w jaki postrzegamy ogrzewanie. Wyposażone w zaawansowane czujniki (w tym czujnik przewrócenia, termostat w kablu, panel kontrolny temperatury) i najnowocześniejszą technologię, grzejniki automatycznie dostosowują się do preferencji użytkownika, zapewniając optymalny komfort przez cały czas. Cyfrowy wyświetlacz i panel sterowania z podświetleniem LED oraz przyciski są tak intuicyjne, że można je łatwo znaleźć dotykiem nawet w ciemności. Nasze grzejniki zapewniają prostotę obsługi, która jest dostępna dla każdego. 

Idealne dopasowanie do każdego wnętrza

Smukła, ultracienka konstrukcja (tylko 11 mm), wykorzystanie najwyższej jakości materiałów (anodyzowane aluminium) oraz elegancki wyświetlacz LED sprawiają, że grzejnik staje się obiektem pożądania.

AENO Premium Eko Smart LED jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: Błyszcząca Biel, Perłowa Czerni oraz nowość- Szlachetna Szarość. Możesz wybrać model, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza.

Niewidoczna konstrukcja z ultracienkim panelem ze szkła hartowanego idealnie komponuje się z każdym stylem aranżacji, będąc zarówno wyrazistym akcentem, jak i dyskretnym dodatkiem do Twojego domu. Możesz zainstalować grzejnik na podłodze , ścianie lub na suficie, dostosowując go do swojego wnętrza według własnych preferencji.

Wybierz sposób sterowania

AENO Premium Eko Smart LED pozwala na wybór preferowanego sposobu sterowania. Możesz zarządzać grzejnikiem zdalnie za pomocą naszej aplikacji mobilnej, korzystać z asystenta głosowego lub obsługiwać go ręcznie przy pomocy cyfrowego wyświetlacza i przycisków ustawień. Dzięki modułowi Wi-Fi, urządzenie może być sterowane za pomocą aplikacji mobilnej, umożliwiając monitorowanie zużycia energii, planowanie harmonogramów oraz dostosowywanie temperatury w czasie rzeczywistym. Stwórz harmonogram ogrzewania i ustaw komfortową temperaturę z wyprzedzeniem, nawet kiedy jesteś poza domem.

Jeśli preferujesz sterowanie głosem, możesz korzystać z asystentów głosowych, takich jak Google Home lub Amazon Alexa, aby zmieniać ustawienia grzejnika bez konieczności sięgania po smartfona. Ponadto, przyciski i wyświetlacz cyfrowy umożliwiają łatwą i wygodną obsługę urządzenia, nawet gdy aplikacja mobilna jest niedostępna. To idealne rozwiązanie, jeśli masz starszych członków rodziny, których chcesz chronić i zapewnić im komfort ciepła.

Inteligentny i niestandardowy tryb dla oszczędności energii

Jednym z wyróżniających się elementów grzejników AENO jest ich tryb SMART, który pozwala utrzymywać optymalną temperaturę w pomieszczeniu bez marnowania energii elektrycznej. Dzięki temu możesz zapomnieć o chłodnych porankach i cieszyć się przytulnym, ciepłym domem za każdym razem, gdy do niego wracasz. Wszystkie modele grzejników AENO są znacznie bardziej wydajne niż tradycyjne grzejniki i inne metody ogrzewania, takie jak ogrzewanie konwekcyjne, klimatyzacja czy ogrzewanie podłogowe. Wykorzystują ponad 700 W mocy w sposób efektywny, bez marnowania ciepła i pieniędzy. Temperaturę panelu można regulować w zakresie od 120°C do 60°C, co pozwala na dostosowanie zużycia energii do własnych potrzeb. 

Grzejniki AENO Premium Eko Smart LED są nawet dwukrotnie bardziej wydajne niż tradycyjne grzejniki. Po osiągnięciu ustawionej temperatury w pomieszczeniu automatycznie wyłączają się, co oznacza oszczędność energii elektrycznej, przy jednoczesnym utrzymaniu komfortu cieplnego (w trybie SMART). To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą obniżyć koszty ogrzewania i chronić środowisko przez cały sezon grzewczy.

Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego grzejnik AENO Premium Eko Smart LED wyposażony jest w funkcje bezpieczeństwa, takie jak blokada przed dziećmi, ochrona przed przegrzaniem oraz czujnik przewrócenia/upadku. Jeśli grzejnik przypadkiem zostanie przewrócony, automatycznie się wyłączy, a użytkownik zostanie powiadomiony dźwiękiem oraz powiadomieniem w aplikacji. Dzięki temu możesz cieszyć się ciepłem bez obawy o bezpieczeństwo.

Zdrowe ogrzewanie dla dobrego samopoczucia

Grzejniki AENO nie wysuszają powietrza ani nie spalają tlenu, co jest korzystne dla zdrowia. Nasze urządzenia nie wyrzucają pyłków ani kurzu do powietrza, co sprawia, że są idealne dla alergików. Cichy, bezwonny i bezpyłowy grzejnik AENO Premium Eko Smart LED to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi i zwierzętami.

“AENO zawsze dążyło do poprawy jakości życia naszych klientów poprzez innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ogrzewania domowego” – mówi Andrea Kazennau, Business Development Manager w dziale Grzejniki. “Wprowadzając na rynek nasze inteligentne grzejniki, podnosimy komfort na wyższy poziom. Wierzymy, że nasi klienci zasługują na najlepsze, i jesteśmy dumni, że możemy to im dostarczyć dzięki naszej unikalnej linii produktów. Nasze modele grzejników to prawdziwe dzieła sztuki projektowania, co potwierdziła nagroda Red Dot Awards przyznana pierwszej generacji modelu AENO Premium Eko Smart. Mamy nadzieję, że nowy model również spotka się z uznaniem i wzbogaci ofertę produktową, dając klientom jeszcze większy wybór. Jesteśmy otwarci na współpracę ze sprzedawcami detalicznymi, studiami architektonicznymi i projektantami wnętrz, więc zachęcamy do rozmowy o potencjalnej współpracy!”

Inteligentne grzejniki AENO będą dostępne w Polsce od października w sklepach partnerskich oraz na platformach internetowych. 

To idealny moment na wymianę systemu ogrzewania, aby zapewnić sobie ciepły i przytulny dom na nadchodzącą zimę!

Sprawdź w Media Expert

Informacje o AENO i AENO Premium Eko Smart LED

AENO to młoda i dynamiczna marka inteligentnych urządzeń domowych, stworzona przez międzynarodowy zespół wykwalifikowanych inżynierów. Dbamy o naszych klientów i ciągle doskonalimy nasze produkty, aby dostarczać najwyższą jakość i funkcjonalność. Aby zwiększyć wartość i jakość naszych produktów, linia produkcyjna inteligentnych grzejników Premium Eko Smart Led działa w Europie, w Polsce. AENO jest częścią portfolio marek ASBIS Enterprises PLC, wiodącego dystrybutora produktów IT w regionie EMEA.