Zostaliśmy wyłącznym Dystrybutorem Marki Champion.

Z ogromną radością ogłaszamy, że Asbis Poland zostało oficjalnym dystrybutorem marki Champion w Polsce. To ważny krok dla nas, ponieważ Champion to renomowany producent agregatów i generatorów prądu, charakteryzujących się niezrównanymi osiągami i niezawodnością.

Z przyjemnością przedstawiamy szersze informacje na temat produktów marki Champion, które Asbis Poland wprowadza na polski rynek.

  1. Agregaty Prądotwórcze: Champion jest liderem w produkcji solidnych i wydajnych agregatów prądotwórczych. Oferowane przez tę markę agregaty są dostępne w różnych mocach, co sprawia, że są idealne do zastosowań domowych, handlowych i przemysłowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zasilania w czasie awarii, na placu budowy czy podczas wydarzeń plenerowych, agregaty Champion są gotowe sprostać wszelkim wyzwaniom.
  2. Champion wyróżnia się także w produkcji generatorów prądu, kluczowych dla zapewnienia stałego źródła energii w różnych miejscach. Generatory Champion cechuje zaawansowana technologia, zapewniająca stabilny przepływ energii. Są również ekonomiczne, co sprawia, że stanowią atrakcyjny wybór zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.
  3. Innowacyjne Technologie. Produkty Champion to nie tylko tradycyjne agregaty i generatory. Marka ta inwestuje również w nowoczesne technologie, takie jak systemy monitoringu zdalnego, które umożliwiają użytkownikom śledzenie i kontrolowanie parametrów urządzeń z dowolnego miejsca. To oznacza większą kontrolę i wygodę dla użytkowników, zwłaszcza w sytuacjach, gdzie zdalne zarządzanie jest kluczowe.
  4. Niskie koszty eksploatacji: Champion zyskuje uznanie również dzięki efektywności energetycznej swoich produktów. Niskie koszty eksploatacji są wynikiem zaawansowanych systemów zarządzania paliwem oraz zoptymalizowanych rozwiązań konstrukcyjnych. To istotne dla firm, które pragną minimalizować koszty operacyjne i jednocześnie utrzymać niezawodność zasilania.
  5. W ofercie Champion znajdują się generatory i agregaty dostosowane do różnych potrzeb klientów. Bez względu na specyfikę zastosowania, klient ma możliwość wyboru odpowiedniej mocy, funkcji dodatkowych oraz mobilności urządzenia. To elastyczne podejście sprawia, że Champion staje się partnerem, który dostarcza rozwiązania idealnie dopasowane do indywidualnych wymagań każdego klienta.
  6. Gwarancja i wsparcie techniczne: Marka Champion jest znana nie tylko z doskonałej jakości swoich produktów, ale również z solidnego wsparcia posprzedażowego. Asbis Poland jako dystrybutor dba o to, aby nasi klienci mieli dostęp do profesjonalnego doradztwa, serwisu gwarancyjnego i wszelkiego niezbędnego wsparcia technicznego. Zakup produktów marki Champion poprzez Asbis Poland to pewność inwestycji w wysoką jakość, niezawodność i innowacyjność. Ta współpraca umożliwia polskim klientom dostęp do zaawansowanych rozwiązań, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające potrzeby związane z zasilaniem prądu. 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

Claudia Ślusarczyk
Consumer Key Account Manager
+48 785 140 156
claudia.slusarczyk@asbispoland.com