AMD Radeon™ RX 6500 XT

AMD Radeon™ RX 6500 XT

Imponująca wydajność w grach 1080p dzięki technologii AMD FidelityFX™ Super Resolution. Przedstawiamy karty graficzne AMD Radeon™ RX 6500 XT, wyposażone w przełomową architekturę AMD RDNA™ i zaprojektowane z myślą o zapewnieniu doskonałej wydajności w grach z niezwykłą wydajnością. Zanurz się w grach 1080P, ciesz się żywymi wirtualnymi światami i lepszymi wrażeniami dzięki mocy grafiki nowej generacji.

Intensywna wydajność 1080p

Karty graficzne AMD Radeon™ RX 6500 XT zapewniają rozgrywkę w rozdzielczości 1080p. Moc architektury AMD RDNA™  jest wyzwolona dzięki maksymalnie 16 wydajnym jednostkom obliczeniowym graficznym, w połączeniu z AMD Infinity Cache™ oraz do 4 GB dedykowanej pamięci GDDR6.

'

Żywe wizualizacje

Dzięki wciągającym technologiom gier i obsłudze DirectX® 12 Ultimate karty graficzne AMD Radeon™ RX 6500 XT wciągną Cię w akcję. Doświadcz gier z realistycznym oświetleniem, cieniami i odbiciami oraz bogatą szczegółowością, dzięki DirectX® Raytracing (DXR), cieniowaniu o zmiennej szybkości (VRS) i funkcjom technologii AMD FidelityFX™1, zoptymalizowanym pod kątem architektury AMD RDNA™ 2.

Wysoka jakość rozdzielczości 

Technologia AMD FidelityFX™ Super Resolution (FSR) zwiększa liczbę na sekundę średnio o 2,4 razy w wybranych grach obsługujących technologię FidelityFX Super Resolution2 dzięki wysokiej jakości w grach o wysokiej rozdzielczości zapewnianym przez karty graficzne AMD Radeon™ RX 6000. 

Najlepsze wrażenia dla najlepszego systemu 

Karta graficzna AMD Radeon™ z systemem Windows 11 zapewnia najwyższą jakość rozgrywki dzięki doskonałej grafice, niesamowitej wydajności i zoptymalizowanym funkcjom zabezpieczeń. Dzięki obsłudze DirectX® 12 Ultimate, Auto HDR, kart graficznych AMD Radeon i oprogramowania Radeon™, wszystko to jest gotowe, by odświeżyć wrażenia w grach w systemie Windows 11.

Weź swoje! Skontaktuj się ze swoim menedżerem ASBIS.