AMD wprowadza procesory Ryzen™ 5000 G z wbudowaną kartą graficzną Radeon™

AMD wprowadza procesory Ryzen™ 5000 G z wbudowaną kartą graficzną Radeon™

Dzięki wbudowanej karcie graficznej AMD Radeon™ procesory Ryzen™ 5000 z serii G do komputerów stacjonarnych szybko przeniosą Cię na pole bitwy. Graj w najlepsze gry w płynnej rozdzielczości 1080p zaraz po wyjęciu z pudełka lub ulepsz je za pomocą karty graficznej, aby uzyskać jeszcze większy wzrost wydajności. Procesory AMD Ryzen™ z serii 5000 zapewniają najwyższą wydajność, niezależnie od tego, czy grasz w najnowsze gry, projektujesz następny drapacz chmur, czy analizujesz dane naukowe. 

  • Zaprojektowany, aby przekraczać oczekiwania

Procesory AMD Ryzen™ z serii 5000 do komputerów stacjonarnych obsługują najbardziej wymagające gry i eliminują wielowątkowe zadania, takie jak renderowanie 3D lub wideo oraz kompilacja oprogramowania. Dzięki maksymalnie 16 rdzeniom, 32 wątkom, przyspieszonym zegarom do 4,9 GHz i nawet 72 MB pamięci podręcznej, procesory AMD Ryzen™ z serii 5000 zapewniają rewolucyjną wydajność.2 

  • Wygrywaj dzięki najnowszym technologiom

Graj z pewnością. Procesory AMD Ryzen™ z serii 5000 do komputerów stacjonarnych zapewniają niezrównaną wydajność dzięki najnowocześniejszym technologiom, w tym Precision Boost 2 i Precision Boost Overdrive.3 Chcesz więcej? Uzyskaj maksymalną przepustowość grafiki i pamięci masowej dzięki PCIe® 4.0 na wybranych procesorach i kompatybilności ze Resizable BAR. Chłodzące pod presją procesory te kontynuują tradycję AMD Ryzen™ wyjątkowej wydajności architektury 7 nm na wat. 

  • Najlepsza konfiguracja

Konfiguracja i dostosowywanie twojego sprzętu nigdy nie było łatwiejsze. Procesory AMD Ryzen™ z serii 5000 do komputerów stacjonarnych są gotowe do instalacji na płytach głównych AMD 500 i wybranych z serii 400 z prostą aktualizacją BIOS.4 Można je również modyfikować i dostrajać za pomocą Ryzen™ Master. Chcesz szybciej wskoczyć do gry? Pobierz AMD StoreMI, aby uzyskać pamięć masową HDD z prędkością SSD. 

AMD Ryzen™ 7 5700G
Graphics Model: Radeon™ Graphics
# of CPU Cores: 8
# of Threads: 16
Max Boost Clock: Up to 4.6GHz
Base Clock: 3.8GHz
Thermal Solution (PIB): Wraith Stealth
Default TDP / TDP: 65W

AMD Ryzen™ 5 5600G
Graphics Model: Radeon™ Graphics
# of CPU Cores: 6
# of Threads: 12 Max
Boost Clock: Up to 4.4GHz
Base Clock: 3.9GHz
Thermal Solution (PIB): Wraith Stealth
Default TDP / TDP: 65W