ASBIS i Intel świętują 25 lat współpracy

Dystrybutor z wartością dodaną pozostaje zaangażowany w rozwój kanałów dystrybucji zaawansowanych technologii firmy Intel na rynkach EMEA

W 2022 roku przypada 25. rocznica udanej współpracy pomiędzy ASBISC Enterprises PLC (GPW: ASB), ekspertem w dziedzinie dystrybucji o wartości dodanej, a Intel Corporation (NASDAQ: INTC), światowym liderem w dziedzinie innowacji komputerowych.

Firmy podpisały pierwszą umowę dystrybucyjną w 1997 roku, a zaledwie dwa lata później Intel uznał ASBIS za najszybciej rozwijającego się dystrybutora w regionie EMEA. Od tego czasu ich partnerstwo świętowało wiele sukcesów.

“ASBIS jest zawsze oddany swoim partnerom. Podobnie jak Intel udoskonala swoją technologię, ASBIS stale ewoluuje, aby zapewnić swoim interesariuszom idealne warunki do rozwoju biznesu i rentowności, a my jesteśmy niezmiernie dumni z wyników, które osiągamy wspólnie z Intelem. Chcemy życzyć naszym partnerom ciągłych sukcesów i czekamy na innowacyjne rozwiązania, które wymyślą w przyszłości!” – powiedziałIgor Khlebutin, Intel MPLM w ASBIS Enterprises PLC.

“Intel był dla nas kluczowym partnerem strategicznym przez te wszystkie lata, stanowiąc istotną część naszej działalności. Bardzo się razem rozwinęliśmy, a nasze partnerstwo daje nam siłę, która jest szczególnie ważna w obecnych burzliwych czasach, kiedy firmy muszą szybko dostosować się do zmian. ASBIS chętnie polega na swoim partnerze i będzie nadal wspierać Intela we wszystkich obszarach jego rozwoju.” – powiedziałMarek Horyl, Dyrektor ds. Marketingu Produktów w ASBIS