ASBIS zdobywa nagrodę Channel Partner Award EMEA od firmy Infinidat, lidera w dziedzinie rozwiązań pamięci masowej dla przedsiębiorstw


ASBIS zdobywa nagrodę Channel Partner Award EMEA od firmy Infinidat, lidera w dziedzinie rozwiązań pamięci masowej dla przedsiębiorstw

ASBISC Enterprises PLC, wiodący dystrybutor i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT i IoT na rozwijających się rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, ogłosił dzisiaj, że otrzymał nagrodę Channel Partner Award jako Partner Marketingowy na rok 2021 (EMEA) od Infinidat, wiodącego dostawcy rozwiązań pamięci masowych dla przedsiębiorstw. Nagroda wyróżnia ASBIS jako wiarygodnego partnera, który dokłada wszelkich starań, aby zapewnić sukces swoim klientom.

„Cieszymy się, że otrzymaliśmy nagrodę Channel Partner Award od Infinidat. To była strategiczna decyzja, aby rozwinąć działalność w zakresie dystrybucji z wartością dodaną i zapewnić naszym klientom rozwiązania serwerowe i pamięciowe. Nasza współpraca rozpoczęła się cztery lata temu, a obecne uznanie stało się dowodem nabytych kompetencji i włożonych wysiłków. Przywiązujemy dużą wagę do dystrybucji z wartością dodaną i czekamy na wiele kolejnych lat udanej współpracy”. – skomentował Marek Horyl, Dyrektor Marketingu Produktu w ASBISc Enterprises PLC.

„Coroczne nagrody dla partnerów handlowych Infinidat są przyznawane partnerom, którzy zapewniają klientom korporacyjnym i dostawcom usług wyjątkową wartość biznesową i innowacyjne rozwiązania, wykorzystując siłę portfolio pamięci masowych Infinidat dla przedsiębiorstw” – powiedział Eric Herzog, dyrektor ds. marketingu firmy Infinidat. „Bycie zdobywcą nagrody pokazuje, jak ASBIS wyróżnia się ponad i poza polem. Rywalizacja jest zacięta wśród setek dostawców rozwiązań, a zwycięzcy znacznie przekroczyli oczekiwania”.

Dowiedz się więcej >>