Najlepiej sprzedająca się kombinacja klawiatury i myszy firmy Logitech jest teraz bezgłośna dzięki wprowadzeniu nowego zestawu MK295 Silent Wireless Combo

Najlepiej sprzedające się połączenie klawiatury i myszy firmy Logitech

Dzięki technologii SilentTouch pisząc i klikając zmniejszysz hałas o 90% 

Firma Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) ogłosiła wprowadzenie na rynek swojego MK295 Silent Wireless Combo, wytrzymałej i wygodnej klawiatury i myszy z nową opatentowaną technologią SilentTouch, która usuwa 90% szumów podczas pisania i klikania z urządzenia Logitech MK270. Nowa kombinacja, dostępna w kolorze grafitowym i białym, ma znajomy styl pisania i klikania, jak najlepiej sprzedająca się na świecie kombinacja MK270 firmy Logitech, bez uciążliwych dźwięków dla Ciebie i Twoich bliskich.

„Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w biurze, wiemy, że jednym z największych uszczerbków na kreatywności, nauce, produktywności, a nawet samopoczuciu psychicznym jest hałas. Nasza technologia SilentTouch w nowym zestawie MK295 Silent Wireless Combo pozwala skupić się na pracy, z dala od otaczających ją czynników rozpraszających ”- powiedziała Delphine Donne-Crock, dyrektor generalny ds. Kreatywności i produktywności w firmie Logitech. „Ta nowa cicha kombinacja zapewnia znajomy komfort i wygodę naszej najlepiej sprzedającej się kombinacji klawiatury i myszy, bez hałasu!”

Kluczowe cechy:

MK 295

  • Pracuj bez rozpraszania uwagi
  • Pełny komfort
  • Wygodna i kompaktowa mysz
  • Bezprzewodowy, bez opóźnień
  • 36-miesięczna żywotność baterii klawiatury i 18-miesięczna żywotność baterii myszy
  • Konstrukcja odporna na zalanie, trwałe klawisze

Pełnowymiarowa klawiatura ma konstrukcję odporną na zalanie, trwałe klawisze i solidne odchylane nóżki z regulacją wysokości, co zapewnia dodatkową cechę użyteczności i komfortu. Jego 36-miesięczna żywotność baterii zmniejsza kłopoty z wymianą baterii, dzięki czemu możesz kontynuować pracę bez opóźnień w sieci bezprzewodowej.

Wygodna i kompaktowa mysz ma wyprofilowany, wyjątkowy kształt. Oprócz 18-miesięcznej żywotności baterii, mysz zawiera włączniki i wyłączniki, dzięki czemu jest zawsze gotowa do pracy. Ciesz się silnym, bezprzewodowym połączeniem do 10 metrów dzięki niewielkiemu odbiornikowi USB firmy Logitech typu „podłącz i zapomnij”.

Dostępność

Wszystkie produkty mają być dostępne we wrześniu 2020 roku. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z  ASBIS.

>>MK295 Silent Wireless Combo