Logitech G pozwala grać po swojemu dzięki nowej linii dynamicznego sprzętu do gier

Logitech G pozwala grać po swojemu

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G733, dostępny w wielu kolorach, jest centralnym elementem nowej linii produktów, która pozwala graczom wyrazić swój niepowtarzalny styl

Logitech G, marka firmy Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i wiodący innowator w dziedzinie technologii i sprzętu do gier, wprowadziła nową kolekcję sprzętu do gier, która celebruje wyrażanie siebie i zabawną stronę gier. Centralnym elementem nowej kolekcji Logitech G-Series Color jest bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier G733 LIGHTSPEED. Dzięki czterem żywym kolorom nowy gamingowy zestaw słuchawkowy G733 to w pełni funkcjonalny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który pasuje do Twojego stylu i sprawia, że wrażenia z gry lepiej odzwierciedlają Twój świat. Uzupełnieniem kolekcji kolorów są myszy do gier G102 i G305 oraz klawiatura do gier G915 TKL.

„Ponieważ gry stają się coraz większą częścią popkultury, osobista ekspresja i styl stały się ogromną częścią tożsamości gracza” – powiedział Ujesh Desai, dyrektor generalny firmy Logitech G. „Mając to na uwadze, postanowiliśmy zaprojektować kolekcję wysokiej jakości sprzętu do gier w zabawny i kolorowy sposób ”.

Kluczowe cechy

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier G733 LIGHTSPEED

 • Bezprzewodowy LIGHTSPEED: zasięg bezprzewodowy do 20 m dzięki łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED. Ponad 29 godzin pracy na baterii. Graj bezprzewodowo na PlayStationⓇ 4
 • LIGHTSYNC RGB: przednie, dwustrefowe podświetlenie LIGHTSYNC RGB.
 • Ultralekka: tylko 278 g zapewnia długotrwały komfort.
 • Kolorowy, fajny design: dostępny w czterech wariantach kolorystycznych, niebieskim, liliowym, białym i czarnym, zestaw słuchawkowy wyposażony jest w dwustronny pałąk na głowę, który zapewnia maksymalny komfort podczas długich sesji. Każda kolorystyka zestawu słuchawkowego G733 ma swój własny, unikalny wzór.
 • Odłączany mikrofon z technologią Blue VO! CE: G733 posiada certyfikat Discord gwarantujący czystą komunikację.
 • Sterowniki PRO-G: sterowniki PRO-G znacznie zmniejszają zniekształcenia i odtwarzają precyzyjną, spójną i bogatą jakość dźwięku.
 • Dźwięk przestrzenny DTS Headphone X 2.0: dźwięk przestrzenny nowej generacji ożywia muzykę i gry.

Kolekcja kolorów

 • Niezawodny, wysokiej jakości sprzęt, który pasuje do otoczenia i pozwala cieszyć się grą na swój sposób. Kluczowe punkty:
 • Pasuje do Twojej estetyki
 • Wygodne i wszechstronne
 • Personalizacja (wymienne paski słuchawek, wymienne osłony baterii i zabawne osłony mikrofonów)

Opis produktu

Od akcesoriów do gier po opakowania produktów, szare, białe i czarne kolory zawsze dominowały w branży gier, ale wraz z rozwojem gier, aby zaspokoić potrzeby bardziej zróżnicowanych konsumentów, zmienia się osobista ekspresja w tej społeczności. Dzięki mediom społecznościowym, pojawieniu się treści generowanych przez użytkowników (UGC) i szybkiemu wzrostowi strumieniowania, sprzęt twórców, treści i pokoje gier są coraz częściej wyświetlane, co zachęca tych graczy do zastanowienia się nad używanymi kolorami i tym, co świadczy o ich indywidualnym stylu i osobowości. Inwestowanie w otaczające środowisko, aby odzwierciedlić wewnętrzną ekspresję, zapewnia bardziej wciągające wrażenia z gry.

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G733 jest dostępny do wyboru w kolorze białym, niebieskim, liliowym i czarnym. Waży tylko 278 g, ma nowe kolorowe, dwustronne pałąki na głowę i jest wyposażony w miękkie, dwuwarstwowe nauszniki z pianki z pamięcią kształtu, które dopasowują się do kształtu głowy, co czyni go jednym z najwygodniejszych zestawów słuchawkowych, jakie kiedykolwiek zaprojektował Logitech G. Firma zaprezentowała kolekcję pasków na głowę dopasowanych kolorystycznie, a także zabawne osłony mikrofonów, które są kompatybilne ze wszystkimi zestawami słuchawkowymi Logitech G i wysięgnikami mikrofonu.

„Postanowiliśmy zaprojektować w pełni funkcjonalny zestaw słuchawkowy, który pozwoli ludziom pokazać swoją osobowość” – powiedziała Tiffany Beers, szefowa inżynierii dźwięku w firmie Logitech G. „G733 i dostępne akcesoria właśnie to robią. To niezawodny, wysokiej jakości zestaw słuchawkowy do grania, który pasuje do Twojego środowiska i pozwala wyświetlać indywidualną ekspresję bez rezygnacji z technologii ”.

Oprócz myszy G733, gracze mogą wybierać między czarną lub białą wersją bezprzewodowej mechanicznej klawiatury do gier Logitech G915 TKL oraz czarną, białą, niebieską i liliową wersją myszy do gier Logitech G102 i myszy bezprzewodowej G305.

Dostępność

Wszystkie produkty mają być dostępne we wrześniu 2020 roku.

>> Logitech® Gaming Headset Mic Covers

>> Logitech® G733 Gaming Headset Straps