W miarę jak świat IT staje przed wyzwaniami bezpieczeństwa

Nowe rozwiązania SonicWall zapewniają bezpieczeństwo

Przyszłość SonicWall Boundless Cybersecurity skupia się na uproszczeniu doświadczeń związanych z bezpieczeństwem. SonicWall zapewnia to na cztery kluczowe sposoby: 

  • zapewnienie innowacyjnego doświadczenia użytkownika, usprawnienie kontroli bezpieczeństwa sieci i zapewnienie widoczności całej sieci dzięki nowoczesnemu, intuicyjnemu i łatwemu do zrozumienia interfejsowi 
  • uproszczenie doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa dla rozproszonych przedsiębiorstw i agencji rządowych dzięki bardziej przystępnej, elastycznej i łatwej do wdrożenia platformie 
  • zapewnienie organizacjom większej ilości sposobów na zwiększenie widoczności i utrzymanie kontroli nad danymi przy jednoczesnej identyfikacji i powstrzymaniu znanych i nieznanych ataków cybernetycznych utrzymujących się w dzisiejszym normalnym biznesie
  • zdefiniowanie na nowo administracji bezpieczeństwa, aby była ona łatwiejsza i bardziej dostępna dzięki nowym zaporom sieciowym TZ z obsługą zero-touch, obsługującym wiele gigabitów, bezpiecznym funkcjom SD-Branch i przeprojektowanej, natywnej dla chmury konsoli zarządzania

Sonicwall wprowadził przeprojektowany system operacyjny i pięć nowych produktów lub ulepszeń rozwiązań do platformy Capture Cloud:

SonicOS 7. 0 – Usprawnia bezpieczeństwo dzięki wysoce intuicyjnemu interfejsowi, zapewniając znajomość, skracając czas szkolenia i wdrożenia. Przeprojektowany interfejs UI/UX równoważy wygodę i kontrolę, oferując pulpity nawigacyjne urządzeń, przeprojektowane topologie, obsługę aplikacji mobilnych SonicExpress oraz uproszczone tworzenie i zarządzanie polityką.

SonicOSX 7.0 – zapewnia rządom i  przedsiębiorstwom wyższy poziom skalowalności, ochrony i kontroli. Ulepszony system operacyjny upraszcza zasady, audyt i zarządzanie – oferując większy poziom przejrzystości dzięki interfejsowi UI/UX 

SonicWall Network Security Manager (NSM) 2. 0 SaaS – oferuje bezprecedensową szybkość, skalowalność i niezawodność w zakresie kompleksowego zarządzania zaporą sieciową w największych rozproszonych przedsiębiorstwach. NSM w chmurze umożliwia organizacjom optymalizację, kontrolę, monitorowanie i zarządzanie dziesiątkami tysięcy urządzeń bezpieczeństwa sieciowego – w tym zapór ogniowych, zarządzanych przełączników i bezpiecznych bezprzewodowych punktów dostępu – z dowolnego miejsca za pomocą prostego interfejsu chmury. 

SonicWall NSsp 15700 – oferuje wiele interfejsów 100/40/10 GbE, rewolucyjne możliwości wielomodułowe i szybką analizę zagrożeń, umożliwiając organizacjom ochronę milionów połączeń bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Te wysokiej klasy zapory sieciowe, zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach, instytucjach rządowych, centrach danych i usługodawcach, zabezpieczą Twoją inwestycję w przyszłości, umożliwiając skalowanie zabezpieczeń w celu spełnienia wymogów dynamicznego połączenia w miarę wzrostu liczby urządzeń i użytkowników.

SonicWall CSa 1000 – Dostarcza wielokrotnie nagradzaną usługę Capture ATP, która zapewnia rządowi, służbie zdrowia i innym organizacjom podlegającym wymaganiom zgodności lub ograniczeniom dotyczącym przechowywania danych taką samą ochronę, jaką obecnie oferuje chmura. CSa 1000, wzbogacona o technologię Real-Time Deep Memory InspectionTM (RTDMI), analizuje szeroki zakres typów plików, wykrywając i blokując zagrożenia, które są ukierunkowane na exploity zero-day, podejrzane pliki, a nawet ataki boczne, takie jak Meltdown, Spectre, Foreshadow, PortSmash, Spoiler, MDS i TPM-Fail. 

SonicWall TZ570 i TZ670 – Reprezentuje pierwszy stacjonarny firewall oferujący wielo-gigabitowe (5/10G) interfejsy do łączności z przełącznikami SonicWall lub innymi urządzeniami sieciowymi we wdrożeniach oddziałów SD – wszystkie z prędkością do 2,5 Gb/s. Te zapory nowej generacji posiadają zintegrowane bezpieczne sieci SD-WAN, Zero-Touch Deployment, obsługę TLS 1. 3 i 5G oraz bardziej innowacyjne funkcje, które pozwalają na redukcję kosztów i oszczędność czasu. 

SonicWall zawsze starał się chronić małe i średnie firmy, przedsiębiorstwa i agencje rządowe na całym świecie. A teraz, uwolnienie się od ograniczeń z przeszłości, nigdy nie było łatwiejsze do osiągnięcia prawdziwego cyberbezpieczeństwa.