Prestigio Click&Touch 2 - Inteligentna klawiatura i touchpad do każdego urządzenia

Prestigio Click&Touch 2

Prestigio rozszerzyło swoją ofertę produktów o inteligentną klawiaturę drugiej generacji. Jest to urządzenie, które łączy w sobie funkcje klawiatury, touchpada i myszy. Click&Touch 2 będzie dostępny online od marca.

Prestigio Click&Touch 2 to urządzenie multimedialne nowej generacji, łączące w sobie funkcje klawiatury, touchpada i myszy. Możesz go używać do wpisywania tekstu lub sterowania za pomocą gestów, tak jak na touchpadzie. Inteligentną klawiaturę można podłączyć do smartfona, tabletu, komputera, smart TV i interaktywnego panelu, a także do konsoli do gier.

Twój tablet może łatwo zmienić się w laptop, abyś mógł pracować tam, gdzie potrzebujesz.  

Prestigio Click&Touch 2 to urządzenie przeznaczone dla osób, które pracują w domu i w biurze, często biorą udział w spotkaniach i podróżach służbowych lub po prostu lubią innowacje. Możesz z niego korzystać w klasycznym lub domowym biurze, a także w podróży, podczas wystaw lub konferencji. 

Zwyczajne czynności stają się łatwiejsze i wyglądają inaczej.

Ta inteligentna klawiatura pracę nawet z czterema urządzeniami równocześnie. Urządzenie jest wyposażone w jedno złącze USB typu C i trzy kanały Bluetooth do podłączania urządzenia. Możesz pisać i pracować z plikami i dokumentami na tablecie, smartfonie lub komputerze, łatwo przełączając się pomiędzy urządzeniami. 

Najłatwiejsza w użyciu klawiatura do dokumentów tekstów, zdjęć i filmów

Dzięki fizycznym przyciskom, łatwiej jest klikać, wybierać i przesuwać obiekty niż za pomocą touchpada. Dotykowe suwaki multimedialne są zlokalizowane na górze: po lewej znajdują się przyciski umożliwiające szybkie przewijanie filmów do wybranego momentu, a po prawej znajdują się przyciski regulacji dźwięku. Dzięki zastosowaniu mechanizmu nożycowego o skoku aktywacji klawisza 1,5 mm urządzenie zapewnia taką samą wygodę pisania jak normalny laptop.  

Kontrola gestem do przybliżania, przesuwania i edytowania zdjęć, filmów i innych plików

Touchpad zajmuje 80% powierzchni roboczej, a czujnik jest zintegrowany bezpośrednio z przyciskami. Klawisze reagują na wciśnięcia, dotknięcie i gesty jak myszka lub touchpad. Możesz pisać, przybliżać lub przewijać stronę, nie zmieniając pozycji rąk. Kliknięcia i gesty są przetwarzane natychmiast, a kontrola kursora działa normalnie, wystarczy przesunąć palcem po powierzchni klawiatury.

 

Klawiatura natychmiast przełącza się pomiędzy trybami

Prestigio Click&Touch 2 oferuje płynne przełączanie pomiędzy klawiaturą i touchpadem. Zintegrowany mikrokontroler klawiatury automatycznie wykrywa sposób ruchu i przełącza się pomiędzy pisaniem a kontrolą za pomocą gestów. Jest to bardzo przydatne na przykład w sytuacji, gdy piszesz i chcesz odrzucić rozmowę wideo, nie przerywając pracy.

 

Click&Touch 2 można łatwo personalizować

Aplikacja Clevetura umożliwia personalizowanie obszaru touchpada, dzięki czemu możesz wygodnie pracować: na przykład cała powierzchnia lub tylko jej część może być dotykowa. Touchpad może się znaleźć z lewej lub z prawej strony. Funkcje te sprawiają, że klawiatura jest wygodna zarówno dla prawo- jak i leworęcznych użytkowników. Można również pobierać aktualizacje, zmieniać czułość kursora i wybierać profile ustawień dla systemów Mac OS, iPad OS, Android i Windows

Prestigio Click&Touch 2 to wygodne i innowacyjne narzędzie dla tych, którzy potrzebują wygodnego miejsca pracy, gdziekolwiek się ono znajduje.