Strategia Intel „IDM 2.0” zdefiniowana w 60 sekund

Strategia Intel „IDM 2.0” zdefiniowana w 60 sekund

Intel zawsze był producentem zintegrowanych urządzeń. W 2021 roku firma rozszerzyła swoje plany i możliwości. Od założenia firmy Intel w 1968 r. jest producentem zintegrowanych urządzeń, czyli IDM. To firma, która zarówno projektuje, jak i buduje własne układy półprzewodnikowe. 

W marcu dyrektor generalny  CEO Pat Gelsinger introduced “IDM 2.0” główną ewolucję strategii. Nowy model IDM firmy Intel obejmuje znaczne rozszerzenia produkcji aby Intel stał się głównym dostawcą zdolności w Stanach Zjednoczonych i Europie do obsługi klientów na całym świecie, a także rozszerzenie wykorzystania przez firmę Intel zewnętrznych dla niektórych swoich produktów.

Informacje o firmie Intel

Intel (Nasdaq: INTC) jest liderem w branży, tworzącym światową technologię, która umożliwia globalny postęp i wzbogaca życie. Zainspirowani prawem Moore'a, nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem projektowania i produkcji półprzewodników, aby pomóc sprostać największym wyzwaniom naszych klientów. Osadzając inteligencję w chmurze, sieci, urządzeniu brzegowym i każdym rodzaju urządzenia komputerowego, uwalniamy potencjał danych, aby zmienić biznes i społeczeństwo na lepsze. . Aby dowiedzieć się więcej o innowacjach firmy Intel, odwiedź newsroom.intel.comintel.com