Wirtualne rozwiązania GPU NVIDIA

Wirtualne rozwiązania GPU firmy NVIDIA

W miarę jak IT dąży do pełnego wykorzystania mocy wirtualizacji przy zdefiniowanym programowo podejściu do infrastruktury centrów danych, komputery dla użytkowników końcowych pozostają przeszkodą. Organizacje, w których pracują zdalni pracownicy, potrzebują dużego doświadczenia użytkownika, a także większej skalowalności, bezpieczeństwa danych i uproszczonych możliwości zarządzania. Podejmowanie wyzwań związanych z wirtualizacją jest ważniejsze niż kiedykolwiek, ponieważ coraz więcej naszych pracowników przenosi się do elastycznych, odległych miejsc pracy.

Centrum danych z akceleracją GPU to realizacja w pełni zwirtualizowanego środowiska obliczeniowego, w którym technologia procesorów graficznych NVIDIA zasila każdy pulpit, stację roboczą i aplikację akcelerowaną grafiką i obliczeniami, dzięki czemu zdalne, zwirtualizowane przestrzenie robocze stają się dostępne dla całej siły roboczej przedsiębiorstwa i są w stanie obsłużyć każde obciążenie pracą. Rozwiązania z zakresu wirtualnych procesorów graficznych (vGPU) firmy NVIDIA rozszerzają ich możliwości w celu ulepszenia wirtualnych desktopów i aplikacji, zapewniając niezmiennie doskonałe wrażenia użytkownikom, od pracowników biur zdalnych, poprzez mobilnych profesjonalistów, po projektantów i inżynierów, którzy muszą pracować z dowolnego miejsca. Wirtualny procesor graficzny NVIDIA zwiększa również korzyści wirtualizacji serwerów opartej na hiperwizorze dla serwerów obsługujących GPU, dzięki czemu administratorzy centrów danych mogą uruchamiać dowolne obciążenia wymagające dużej mocy obliczeniowej, które wymagają GPU w maszynie wirtualnej (VM). Produkty NVIDIA vGPU zapewniają akcelerację graficzną, którą można znaleźć w miliardach współczesnych urządzeń komputerowych do zwirtualizowanego centrum danych, umożliwiając działom IT scentralizowanie aplikacji i rozszerzenie zasięgu infrastruktury wirtualnego pulpitu (VDI) na całą siłę roboczą.

Podnieś poprzeczkę w zakresie produktywności i komfortu użytkowania dla pracowników zdalnych

Biznes wymaga większej elastyczności, aby wyprzedzić konkurencję i zająć się szybko zmieniającym się rynkiem globalnym. Produkty NVIDIA vGPU zmieniają przepływy pracy, aby uwolnić użytkowników i dane z ograniczeń komputerów, stacji roboczych, biur i odległości. Teraz Twoje zespoły mogą bezproblemowo współpracować w czasie rzeczywistym, z dowolnego miejsca, przy użyciu dowolnego urządzenia, które wybiorą jako wydajne.

  • Spełnij rosnące wymagania graficzne nowoczesnego cyfrowego miejsca pracy i systemu Windows 10.
  • Szybkie udostępnianie wirtualnych stacji roboczych w ułamku czasu i kosztów fizycznych stacji roboczej.
  • Uzyskuj dostęp do aplikacji i danych z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownika, które rywalizują z komputerami fizycznymi.
  • Wyeliminuj ograniczone przepływy pracy, które hamują produktywność użytkowników i ograniczają elastyczność biznesową.
  • Umożliw zespołom rozproszonym geograficznie współpracę w czasie rzeczywistym bez granic i ograniczeń.

Ekonomiczna wydajność z możliwością zarządzania na poziomie korporacyjnym

Obecnie organizacje IT muszą obsługiwać szeroką i zróżnicowaną siłę roboczą, która obejmuje zdalne, rozproszone biura, a także użytkowników mobilnych. Produkty NVIDIA vGPU umożliwiają działom IT scentralizowanie danych i aplikacji w centrum danych oraz rozszerzenie zasięgu VDI na całą siłę roboczą, dostarczając wirtualne przestrzenie robocze z ulepszonymi możliwościami zarządzania IT, bezpieczeństwem i wydajnością, co zwiększa satysfakcję użytkowników i zmniejsza koszty wsparcia.

  • Zredukuj koszty wsparcia help desk dzięki niezmiennie wspaniałym doświadczeniom, które zachwycają użytkowników VDI i aplikacji, wirtualizacji.
  • Osiągnij ekonomiczną wydajność dzięki prawdziwemu rozwiązaniu GPU klasy korporacyjnej.
  • Korzystaj z funkcji zarządzania klasy korporacyjnej w celu obniżenia kosztów cyklu, od projektu po bieżące operacje.

ŹRÓDŁO >>