ASBIS rozpoczyna dystrybucję Tintri w Europie Wschodniej i Środkowej

Dystrybucja Tintri

ASBIS rozpoczyna dystrybucję Tintri®, dostawcy inteligentnej infrastruktury dla przedsiębiorstw, do Rosji, Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy, Polski, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Słowacji, Czech, Słowenii, Chorwacji, Bośni, Serbii, Macedonii, Łotwy, Litwy, Estonii, Cypru, Armenii, Azerbejdżanu, Kirgistanu, Mołdawii, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Turkmenistanu, Gruzji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Bahrajnu, Iraku, Kuwejtu, Omanu, Kataru, Arabii Saudyjskiej, Jemenu, Algierii, Maroka, Egiptu i Tunezji.

Tintri zapewnia unikalne wyniki w centrach danych przedsiębiorstwa dzięki inteligentnej infrastrukturze, która uczy się środowiska klienta w celu zapewnienia autonomicznych operacji. Dzięki możliwości szybkiego przekształcania danych w informacje przydatne w działaniu, Tintri pomaga uprościć i przyspieszyć operacje, aby zapewnić opartą na danych wiedzę biznesową, która jest niemożliwa przy standardowej infrastrukturze. Rezultatem jest infrastruktura, która proaktywnie reaguje na potrzeby aplikacji w celu zaspokojenia potrzeb rynku, zapewniając prawdziwą przewagę konkurencyjną.

Portfolio rozwiązań inteligentnej infrastruktury firmy Tintri obejmuje rodziny produktów VMstore ™, Intelliflash ™ i NexentaStor ™.

"Cieszymy się, że możemy współpracować z ASBIS w celu zwiększenia naszego zasięgu na całym rynku EMEA, w tym w Europie Wschodniej, krajach bałtyckich, krajach byłego Związku Radzieckiego i na Bliskim Wschodzie", powiedział Darren Gross, starszy dyrektor ds. kanałów międzynarodowych i sprzedaży w krajach Beneluksu/Nordyckich Tintri. "Biorąc pod uwagę marketingowe i techniczne możliwości ASBIS, ich lokalną obecność na rynku oraz wiedzę i relacje wewnątrzregionalne, nasi partnerzy i dostawcy usług będą dobrze wspierani w przekształcaniu możliwości inteligentnej infrastruktury i przesuwaniu granic SI, automatyzacji, analizy prognostycznej i chmury obliczeniowej". 

Wykwalifikowany zespół specjalistów technicznych i menedżerów sprzedaży ASBIS jest gotowy wesprzeć integratorów systemów, dostawców usług w chmurze i centra danych z Europy Środkowo-Wschodniej, krajów postsowieckich i regionu Bliskiego Wschodu w wyborze optymalnego rozwiązania dla rosnących potrzeb klientów w przechowywaniu i przetwarzaniu danych.

 „Podpisanie umowy z Tintri umacnia pozycję ASBIS jako  value added distributor  i dostawcy rozwiązań dla centrów danych i klientów korporacyjnych. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym wysiłkom linia produktów Tintri przejmie wiodącą pozycję w centrach danych największych klientów w regionie”, powiedział Yuri Koval, Business Development Manager, ASBISc Enterprises plc.