Infinidat lider w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ 2021 w zakresie pamięci masowej

Infinidat lider w raporcie Gartner® Magic Quadrant 2021 w zakresie pamięci masowej

Według Gartnera: „Sprzedawcy w kwadrancie mają najwyższe łączne wyniki pod względem zdolności do realizacji i kompletności wizji. Lider ma udział w rynku, wiarygodność oraz zdolności marketingowe i sprzedażowe potrzebne do zwiększania akceptacji nowych technologii. Są innowatorami i liderami myśli, z dobrze sformułowanymi planami, z których klienci i potencjalni klienci mogą korzystać podczas projektowania infrastruktury i strategii pamięci masowej”.

„Wierzymy, że uznanie firmy Infinidat w raporcie Gartner Magic Quadrant potwierdza naszą konkurencyjność i siłę naszych rozwiązań jako lidera na rynku pamięci masowych dla przedsiębiorstw” – powiedział Phil Bullinger, dyrektor generalny Infinidat. „Nasza pozycja w kwadrancie Leader jest zakotwiczona w naszym podstawowym założeniu, aby wprowadzać innowacje i dostarczać rozwiązania do przechowywania danych o niezrównanej kombinacji 100% dostępności, wyjątkowej wydajności i najniższego możliwego całkowitego kosztu posiadania. ”

Na początku tego roku firma Infinidat została wyróżniona nagrodą 2021 Gartner Peer Insights Customers Choice w rankingu Gartner Peer Insights „Głos klienta”: Podstawowa pamięć masowa1. To już trzeci rok z rzędu, w którym Infinidat został uznany przez Gartner Peer Insights Customers’ Choice na podstawie niezależnych recenzji i ocen użytkowników końcowych.

Dowiedz się więcej >>