PONAD CHMURAMI: ASBIS WRAZ Z NVIDIA BIORĄ UDZIAŁ W WIODĄCYM WYDARZENIU LOTNICZYM ROUTES EUROPE 2023

Podczas trzech kolejnych dni targowych, w dniach 09-11 maja, liderzy branży spotkają się na Routes Europe 2023, aby przedyskutować nowe możliwości inwestycyjne, wyjątkowe spostrzeżenia oraz główne wyzwania związane z europejskimi połączeniami lotniczymi.

W ramach wydarzenia ASBIS i NVIDIA będą uczestniczyć jako wystawcy i zaprezentują między innymi takie linie produktów, które sprawiają, że proces zarządzania danymi w branży lotniczej staje się znacznie szybszy, łatwiejszy i bezpieczniejszy, jak: GPU dla serwerów, Data center i Cloud Computing oraz Networking. Zespoły ASBIS i NVIDIA można spotkać na stoisku H60.

“W ciągu ostatnich kilku lat Europa Wschodnia została uznana za kolejny lotniczy hotspot. Ze względu na posiadanie konkurencyjnej oferty dla podmiotów z branży lotniczej oraz wraz z faktem reprezentacji rynku Europy Wschodniej przez ASBIS zdecydowaliśmy się na udział w targach Routes Europe 2023. Jako partner NVIDIA Elite współpracujemy nad rozwiązaniami opartymi na najbardziej zaawansowanych technologicznie i wydajnych produktach do zbierania i przetwarzania danych, które są krytyczne dla branży lotniczej. Kryteria takie jak możliwość optymalizacji obciążenia infrastruktury, zwiększenie produktywności i przetwarzania większej ilości informacji w krótkim czasie” – komentuje Lukas Tucek, Product Line Manager w firmie ASBIS.

ROUTES EUROPE 2023, wiodące wydarzenie lotnicze w regionie, łączące wysokiej klasy specjalistów z linii lotniczych, lotnisk i destynacji, zapewni skuteczną platformę do budowania wartościowych relacji z wysoko wyspecjalizowaną grupą osób podejmujących decyzje dotyczące rozwoju tras z całego regionu i spoza niego.