Supermicro dostarcza najszerszą ofertę systemów zoptymalizowanych pod kątem aplikacji

Supermicro dostarcza najszerszą ofertę systemów opartych na procesorach Intel Xeon Scalable

Supermicro dostarcza najszerszą ofertę systemów zoptymalizowanych pod kątem aplikacji, opartych na procesorach Intel Xeon Scalable trzeciej generacji

2X większa przepustowość w technologii All-Flash NVMe, Pamięć do 12TB*, Open OCP 3. 0 I/O, maksymalna akceleracja GPU, solidna technologia 5G, a także oszczędność energii i największa dostępna gęstość obliczeń

San Jose, Kalifornia, 6 kwietnia 2021 r Super Micro Computer, Inc. (Nasdaq: SMCI), światowy lider w dziedzinie obliczeń dla przedsiębiorstw, pamięci masowych, sieci i ekologicznych technologii komputerowych, przedstawia najbardziej kompletną w branży linię serwerów wyposażonych w najnowsze procesory Intel Xeon Scalable trzeciej generacji, zapewniające wiodącą wydajność i obniżone koszty TCO i TCE (Total Cost to the Environment). Nowe systemy X12 są już masowo wdrażane w innowacyjnych organizacjach, takich jak Uniwersytet w Osace.

"Nasza nowa linia produktów Hyper została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności i może pomieścić 32 moduły DIMM szybkiej pamięci, cztery wysokowydajne procesory graficzne oraz do 400 Gbit LAN, co spełnia najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów. Ściśle współpracujemy z partnerami technologicznymi z całej branży, aby dostarczać szeroką gamę serwerów i systemów pamięci masowej zoptymalizowanych pod kątem wielu obciążeń roboczych i zapewniających najlepsze rozwiązania, od systemów o najwyższej wydajności, takich jak Hyper lub nasza platforma Delta zoptymalizowana pod kątem uczenia głębokiego, po ekonomiczne platformy zoptymalizowane pod kątem całkowitego kosztu, takie jak nasza nowa platforma do streamingu wideo 2U 2-Node. Jesteśmy dumni, że możemy projektować i produkować te systemy w naszej siedzibie w Dolinie Krzemowej oraz w naszych szybko rozwijających się zakładach na Tajwanie" – powiedział Charles Liang, prezes i dyrektor generalny firmy Supermicro.

Cała linia ponad 100 systemów zoptymalizowanych pod kątem zastosowań, w tym Hyper, SuperBlade®, rodzina produktów Twin (BigTwin ®, TwinPro ®, i FatTwin ®) Ultra, CloudDC, GPU, Telco/5Gand Edge, wyposażone są w procesory Intel Xeon Scalable trzeciej generacji. Najwyższej klasy procesor Intel Xeon Platinum 8380 z 40 rdzeniami pracującymi z częstotliwością 2,3 GHz w platformach Ultra i Hyper zapewnia wiodącą wydajność. Zoptymalizowane pod kątem sieci procesory są wykorzystywane w kompleksowym portfolio systemów 5G i wbudowanych systemów brzegowych. Systemy wielowęzłowe Big Twin i SuperBlade z procesorami Intel Speed Select zapewniają elastyczność i wydajność dostawcom usług w chmurze. Ponadto jednoprocesorowe systemy WIO i pamięci masowej zapewniają znaczne oszczędności kosztów w zastosowaniach ogólnych i pamięci masowej. Oferta obejmuje konfiguracje z chłodzeniem wodnym dla procesorów o dużej mocy w systemach o dużej gęstości w instalacjach HPC z opcją bezpośredniego chłodzenia cieczą, która eliminuje ograniczenia tradycyjnego chłodzenia powietrzem w zakresie rozpraszania ciepła, a tym samym obniża całkowite koszty operacyjne centrum danych. Wraz z rozwojem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, Supermicro wprowadziło portfolio nowych systemów GPU opartych na procesorach Intel Xeon Scalable trzeciej generacji.

Systemy te wykorzystują 2-krotny wzrost przepustowości PCI-E 4. 0 I/O, aby zapewnić lepszą wydajność pracy. Portfolio obejmuje wysoce zintegrowane systemy 4U z 8 procesorami graficznymi przeznaczone do dużych obciążeń treningowych oraz 2-węzłowe systemy z pojedynczym procesorem graficznym w obudowie 2U o zwiększonej wydajności energetycznej przeznaczone do gier i streamingu w chmurze. Platforma CloudDC, o zrównoważonej architekturze z dedykowanymi wejściami/wyjściami i pamięcią masową all-flash dla każdego procesora, umożliwia systemowi zapewnienie niższych opóźnień, wyższej wydajności i pozwala na zdalny bezpośredni dostęp do pamięci (RDMA) w środowiskach chmurowych o dużej skali.

Dowiedz się więcej >>