Systemy bazujące na tej technologii zapewniają rekordową wydajność - wzrost o 36% - dla dzisiejszych najbardziej krytycznych obciążeń roboczych

Supermicro przedstawia najbardziej wszechstronną ofertę procesorów AMD EPYC™ 7003

Wszechstronność i szeroka gama systemów Ultra, Twin, SuperBlade®, systemów pamięci masowej i zoptymalizowanych pod kątem procesorów graficznych zapewnia dokładnie taką wydajność, jaka jest potrzebna w centrach danych w chmurze, przedsiębiorstwach oraz w zastosowaniach AI i uczenia maszynowego

San Jose, Kalifornia, 15 marca 2021 r Super Micro Computer, Inc. (Nasdaq: SMCI), światowy lider w dziedzinie obliczeń dla przedsiębiorstw, pamięci masowych, rozwiązań sieciowych i ekologicznych technologii komputerowych, ogłasza dostępność najbardziej kompletnej linii serwerów obsługujących procesory AMD EPYC™ serii 7003 w branży. SuperBlade firmy Supermicro zapewnia nawet 36% wzrost wydajności w porównaniu z drugą i trzecią generacją procesorów AMD EPYC1, co stanowi znaczący wzrost, który zaspokoi obciążenia wymagające dużej wydajności w przedsiębiorstwach.

Linia Supermicro A+ obejmuje serwery, które zawierają rozwiązania systemowe z pojedynczym i podwójnym gniazdem, zaprojektowane tak, aby skrócić czas osiągania wyników i napędzać lepsze decyzje biznesowe. Na przykład, niedawno ogłoszony nowy, dwuwęzłowy serwer 2U multi-GPU jest idealną platformą do streamingu wideo, wysokiej klasy gier w chmurze i niezliczonych aplikacji społecznościowych. Charakteryzuje się wiodącą na rynku elastycznością systemu, a oszczędność kosztów zapewni nieprzerwaną wydajność. Dzięki innowacyjnym projektom serwerów, które zmniejszają wymaganą moc, a jednocześnie są liderami w branży pod względem wydajności, Supermicro przeciera szlaki w dziedzinie serwerów zoptymalizowanych pod kątem aplikacji, umożliwiając nowoczesnym firmom redukcję kosztów i poprawę jakości obsługi użytkowników.

Nowe procesory AMD EPYC 7003 trzeciej generacji zostały zaprojektowane w oparciu o rdzeń "Zen3", który dostarcza do 19% więcej instrukcji na cykl2 niż poprzednia generacja i zawiera do 64 rdzeni na gniazdo, zapewniając wyjątkową wydajność w popularnych benchmarkach i rzeczywistych obciążeniach. Nowe systemy od Supermicro obejmują szereg systemów obliczeniowych i pamięci masowych zaprojektowanych dla wielu najbardziej wymagających aplikacji, dla AI, HPC, Enterprise i wdrożeń w chmurze.

Nowa linia produktów A+ z procesorami AMD EPYC serii 7003 pomaga wiodącym przedsiębiorstwom skrócić czas potrzebny na rozwiązanie dla szerokiej gamy aplikacji, dodać ulepszone funkcje bezpieczeństwa i umożliwić uruchamianie wszystkich obciążeń w chmurze, w siedzibie firmy lub w chmurze prywatnej. Supermicro certyfikowało wiele rozwiązań i architektur referencyjnych, które umożliwiają organizacjom szybsze niż kiedykolwiek wcześniej uzyskanie wglądu w swoje dane przy jednoczesnym łatwym wdrożeniu. Do rozwiązań tych należą: zoptymalizowane pod kątem obciążenia zadaniami szkoleniowymi AI/ML/DL, certyfikowane serwery, HCI/SDI lub pamięć masowa definiowana programowo, np VMWare vSAN, RedHat CEPH oraz Weka. IO. Zarządzanie danymi, takie jak Oracle 19c, Apache Hadoop i Cassandra oraz optymalizacja aplikacji HPC, takich jak Ansys Fluent, OpenFOAM i WRF, wykazują zwiększoną wydajność.

Dowiedz się więcej >>